Ansatte

Ansatte på Sandnes VGS:

Rådgivere

Etternavn Fornavn Funksjoner
Tungland Haldis Aanestad  YoU (yrkes- og utdanningsrådgiver
Asmussen Ingrid SOS (sosialrådgiver)
Ree Idar YoU og SOS
Raugstad Ragnhild Vikar for Idar Ree t.o.m april

Avdeling for språk, samfunnsfag og økonomi (SSØ)

Etternavn Fornavn
Auestad Kristin Beate
Bache Jone Meinich
Bjerga Morten
Bjørgo Fredrik H.
Breivik Sølvi
Diaz Gerardo O.
Eftestøl Ingrid Wathne
Eggebø Askild
Fiksaa Ingrid
Fossgård Ole Peder Frantzen
Furuhaug Siri Ann
Gilje Trine
Hafsahl Aleksandra
Halvorsen Marita
Havn Inger
Helland Gust Olav
Hodne Odd Jostein
Hæåk Arne Reidar
Jemne Rolf Bjørnar
Josdal Jorna
Knutsen Ingunn
Løvaas Anette
Meberg Gaute
Mesaros Maureen Elizabeth
Mærland Stine
Nordmark Kamilla Eikrem
Nåden Dan Hallvard
Oftedal Tina Torgersen
Olsen Astrid Falck
Omland Hege Karin
Onyszko Martyna
Rasmussen Grethe
Reinertsen Siri
Rovik Gunn Vassbø
Saltveit Ellen Sofie
Salvesen Petter Lundegaard
Sandblost Kjell
Siqveland Turid
Sirevaag Kjersti
Stokkeland Ranveig
Taylor Liv Sigrid J.
Timm Jan Erik
Weltzien Johan Inge
Westlye Svein
Xiang Terese Li

 Avdeling for realfag

Etternavn Fornavn
Espedal Bente
Evje Evje
Falk Eirik
Folvik Elin
Hagli Stian
Hervik Sigbjørn
Hetland Erik
Johnsen Jofrid
Kringlen Hilde Dalshov
Landmark Thomas
Martin Sean
Meland Siv-Jorunn
Nag Magrethe
Nielsen Linn Mari
Oltedal Anita
Rasmussen Anne
Raugstad Ragnhild
Sandve Håvard M.
Skjærpe Camilla
Solgård Stian Bu
Sværen Oddgeir
Vasdal Thomas Arneberg
Østby Kjerstin Ims
Øvestad Jostein
Øvstebø Alice
Aasheim Sissel Jofri

Avdeling for idrettsfag

Etternavn Fornavn
Berge Iselin Brandal
Fanavoll Rannveig
Hagen Svein
Hess Frode
Kjølberg Gustav
Knutsen Joachim Boxhill
Levang Pål
Motland Janne
Myreng Kjell Erik
Nordahl Ole Andre
Os Roger
Rugland Åsgeir
Stokke Johanne Støren (permisjon)
Vold Tonje

Andre ansatte 

Etternavn Fornavn Funksjon
Brekken Bente Miløterapeut
Emberland Ragnhild Adm.
Grødem Ingelin Adm.
Hegelstad Bente Karin Kontorassistent
Kart Ilksel Renhold
Kolstad Inger Johanne Bibliotekar
Lorentsen Roger IKT-tekniker
Løvik Steinar Drift
Rasmussen  Kyrre Imsland IKT-tekniker
Sandnes Tarjei Drift
Senarak Onuma Renhold
Serigstad Kirsti Adm.
Sributta Chirachaya Renhold
Svabø Bralee Renhold
Trongdee Phanphasuk Renhold
Weltzien Johan Inge IKT-pedagog
Witowska Magdalena Renhold
Årsvoll Turid Adm.
Del denne artikkelen på: